Tusz HP 304 – jak kupować go taniej?

0
1572

Właśnie skończył Ci się wkład w drukarce? Jeśli masz model na atrament, kartridże nie należą do najtańszych. Nie oznacza to jednak, że musisz za nie aż tyle płacić! Podpowiadamy, gdzie możesz kupić tusz HP 304 w przystępnej cenie!

Drukarka w domu to niezwykła wygoda. Niestety, mniej przyjemny jest moment, w którym trzeba kupić do niej wkłady. Takie części eksploatacyjne są drogie, dlatego wiele osób rezygnuje z posiadania tego sprzętu. Czy słusznie? Dowiedz się, jak można o wiele taniej kupować tusz HP 304!

Ile kosztuje tusz HP 304?

Tusz HP 304 jest kompatybilny z modelami HP DeskJet 2620 oraz HP DeskJet 2630. Są to wielofunkcyjne urządzenia, cieszące się dużą popularnością. Mają bardzo korzystne ceny, dlatego wiele osób decyduje się na ich zakup. Wkłady do nich są jednak bardzo kosztowne, ponieważ mogą być nawet prawie droższe od samego sprzętu! W sprzedaży dostępne są kartridże o różnych pojemnościach i wydajności, w kolorze czarnym lub barwnym (cyjan, magenta i żółć, których mieszanka pozwala uzyskać szerokie spektrum barw). Kosztują od ok. 50 zł (190 stron w czerni i 100 w kolorze) do ok. 115 zł (480 stron).

Wiele osób drukuje na co dzień m.in. notatki na studia, zadania do szkoły, przepisy kulinarne, ciekawe artykuły, kolorowanki dla dzieci czy ważne dokumenty. Nie każdy ma pod domem punkt ksero, dlatego taki sprzęt jest niezwykle przydatny. Osoby drukujące sporo mogą wydać na kupno tuszu HP 304 od 115 do 230 zł, jeśli korzystają z barwnych wydruków. Takie ceny obowiązują w sklepie producenta oraz w oficjalnych salonach dystrybucyjnych. Wcale nie musisz aż tyle płacić za te wkłady! Drukowanie w domu także może być tanie – wystarczy zmienić miejsce kupowania materiałów eksploatacyjnych. Nie musisz rezygnować z wygody, jaką zapewnia własne urządzenie.

Jak zaoszczędzić na kupnie tuszu HP 304?

Nie każdy wie, że tusz HP 304 da się kupić także w innych miejscach, niż w oficjalnym sklepie producenta czy znanych sklepach sieciowych z elektroniką. W specjalnych punktach sprzedaży materiałów poligraficznych czy w hurtowniach można dostać te same produkty w niższej cenie. W ten sposób zaoszczędzi się od kilku do kilkudziesięciu złotych.

Możliwe jest jednak jeszcze korzystniejsze kupno tuszu HP 304! Tzw. zamienniki są nawet kilkukrotnie tańsze. Gwarantują bardzo zbliżoną jakość wydruku, są idealnie kompatybilne z dedykowanymi urządzeniami i nie sprawiają żadnych kłopotów. Co więcej, coraz częściej są produkowane w bardziej ekologiczny sposób. Wiele sklepów oferuje pomoc w razie jakichkolwiek problemów ze sprzętem i bezpłatne naprawy. Taka potrzeba jest jednak wyjątkowo rzadka. Po co przepłacać, jak można mieć w zasadzie dokładnie to samo, za o wiele mniej? Największą różnicą jest opakowanie, no i oczywiście cena. Takie produkty są też często o wiele wydajniejsze, więc rzadziej trzeba je kupować. To idealne rozwiązanie do domowej drukarki, jeśli nie chcesz rezygnować z wygody posiadania takiego urządzenia, ale nie chcesz wydawać tyle pieniędzy na jego utrzymanie!

Gdzie można tanio kupić tusz HP 304?

W Internecie funkcjonuje kilka sprawdzonych sklepów oferujących sprzedaż produktów poligraficznych, takich jak np. www.tonerpartner.pl. W Sieci można znaleźć zarówno oryginalny tusz HP 304 w hurtowej cenie, jak i świetniej jakości zamienniki tych wkładów. Możliwość darmowej dostawy dodatkowo obniża koszty uzyskania części do drukarki. Zakupy online są zdecydowanie najtańszą, a do tego najwygodniejszą opcją. Na kupnie tuszu HP 304 da się zaoszczędzić w ten sposób nawet pięciokrotnie. Dzięki temu możesz drukować we własnym domu taniej niż w punkcie ksero!

Potrzebny Ci tusz HP 304? Nie musisz martwić się wysokimi kosztami! Zamów produkt w cenie hurtowej lub jego zamiennik. Odciążysz domowy budżet, nadal ciesząc się z wygody, jaką jest własna drukarka!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here