Tusz HP 300

Materiały promocyjne, raporty oraz inne akcydensy wręczane klientom, kontrahentom czy inwestorom są wizytówką firmy. Często w małych firmach przynajmniej jedna drukarka jest przystosowana do właśnie takich wydruków. Czy dla sprzętu w Twojej firmie dedykowany jest tusz HP 300? Wyjaśniamy, jak możesz zaoszczędzić na jego zakupie!

Materiały eksploatacyjne to niepozorne wydatki, które szybko mogą nadwyrężyć budżet przedsiębiorstwa. Szczególnie osoby prowadzące małe firmy powinny zwrócić na to uwagę. Jeśli używasz drukarek, do których kompatybilny jest tusz HP 300, dowiedz się, jak płacić za niego mniej!

Ile kosztuje tusz HP 300?

Cena wkładu do drukarki jest zależna od kilku czynników. Czerń jest tańsza od kolorów. Droższe są warianty o pokaźniejszej pojemności, gwarantujące lepszą wydajność, czyli zadruk większej liczby stron. W zależności od wybranego wariantu, tusz HP 300 kosztuje od ok. 80 do 200 zł. W porównaniu z innymi wkładami wypadają nieco drożej. Jest to związane z tym, że ten konkretny typ tuszu ma zapewniać świetne odwzorowanie kolorów oraz ogólnie bardzo dobrą jakość wydruku.

W prężnie działającej firmie wymiana wkładów może być konieczna nawet co miesiąc. Wtedy roczne wydatki na materiały eksploatacyjne mogą wynieść kilka tysięcy złotych. To dość sporo, szczególnie dla małych przedsiębiorstw lub tych dopiero zaczynających swoją działalność. Warto oszczędzać na tym, na czym się da. Tym bardziej, że zakup tuszu HP 300 wcale nie musi być tak kosztowny. Przy tym nie trzeba rezygnować z dobrej jakości wydruku czy kolorowych wkładów. Decydując się na tańsze alternatywy da się zaoszczędzić nawet kilkaset złotych rocznie! Pieniądze te z powodzeniem można przeznaczyć na inne niezbędne materiały, np. papier.

Tańsze alternatywy tuszu HP 300

Zupełnie nie opłaca się zamawiać wkładów do drukarki ze strony głównej producenta czy też oficjalnych salonów stacjonarnych. Znane sieci sklepów z elektroniką również sugerują bardzo wysokie ceny za takie produkty. Pierwszym sposobem na zmniejszenie wydatków na tusz HP 300 jest znalezienie sklepu poligraficznego z cenami hurtowymi. Dzięki temu można zaoszczędzić od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych na sztuce, co w perspektywie roku generuje zadowalające oszczędności.

Budżet firmowy przeznaczony na zakup tuszu HP 300 można jeszcze zmniejszyć, decydując się na zakup tzw. zamienników. Są to części idealnie dopasowane do kompatybilnych modeli drukarek (m.in. HP Deskjet F2480, HP Deskjet D1660, HP Photosmart C4680, HP ENVY 110 e-All-in-One). Gwarantują bardzo zbliżone efekty, są nieawaryjne, a także coraz częściej wytwarzane w bardziej ekologiczny sposób. Najważniejsze jest jednak to, że są przynajmniej kilkadziesiąt złotych tańsze. W Internecie da się znaleźć nawet produkty, które kosztują kilka razy mniej, niż ich odpowiedniki!

Gdzie można tanio kupić tusz HP 300?

W Sieci funkcjonuje kilka sprawdzonych stron oferujących sprzedaż materiałów eksploatacyjnych do drukarek, jak np. www.tonerpartner.pl. W ofercie znaleźć można oryginalny tusz HP 300 w kilku wariantach w hurtowej cenie, a także świetnej jakości zamienniki. Firmy decydujące się na regularną współpracę mogą zapisać się do korzystnego programu lojalnościowego. Dodatkowe promocje, rabaty i zniżki pozwalają jeszcze obniżyć wydatki. W razie jakichkolwiek kłopotów pomocą służy wykwalifikowana obsługa serwisu. Dostępna jest opcja darmowej dostawy, w dodatku zrealizowanej w ciągu 24 godzin! Jeśli więc awaryjnie potrzebujesz wkładów do drukarki, możesz otrzymać je już nawet następnego dnia. To zdecydowanie najwygodniejszy oraz najtańszy sposób na zakup tuszu HP 300 do firmy!

Tusz HP 300 gwarantuje świetne efekty wydruku, ale nie należy do najtańszych. Jeśli posiadasz w firmie sprzęt, który wykorzystuje właśnie takie wkłady, zdecyduj się na tańsze alternatywy. Przekonaj się, udać Ci zaoszczędzić!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here