niemowlęcy śpiworek do wózka

Śpiworki do wózków, fotelików i sanek, są bardzo przydatnym dodatkiem. Świetnie sprawdzają się podczas największych mrozów, dodatkowo są wodoodporne, a  w cieplejsze dni można rozsuwać zapewniając wentylację dziecku.

Śpiworek jest istotnym elementem wyprawki dla niemowlaka, ale również przyda się jako przykrycie dla starszych dzieci.

Jakie korzyści płyną z korzystania ze śpiworka do wózka, fotelika i sanek?

Śpiworek świetnie reguluje temperaturę ciała, dzięki niemu unikniemy przegrzania naszego malucha, które osłabia układ odpornościowy i sprzyja infekcjom. Oprócz przegrzania unikniemy również wyziębienia organizmu. Dodatkowo śpiworek jest świetną ochroną przed śniegiem, wiatrem oraz deszczem. Zapewnia odpowiednie ciepło i komfort maluchowi.

Śpiworki do wózków, fotelików i sanek dla niemowląt

Śpiworek jest wykonany z przyjemnego w dotyku i miękkiego materiału. Dzięki temu dziecko czuje się bezpiecznie. Świetnie sprawdza się w sezonie od jesieni do wiosny. Jest bardzo wygodny w użyciu, rozebranie dziecka nie zajmuję wiele czasu. Praktyczny, gdy podróżujemy z dzieckiem. W przeciwieństwie do kocyka, dziecko podczas rozkopywania się, nie ma możliwości zrzucenia okrycia.

Rodzaje śpiworków

Większość śpiworków jest uniwersalna, są dopasowane swoim wymiarem zarówno do każdego rodzaju wózka dziecięcego, fotelika lub sanek. Kupując śpiworem musimy wiedzieć, że starczy nam na około 2 lata użytkowania. Śpiworki wykonane są z dobrych jakościowo materiałów, można je często prać, a nie uszkodzą się.

Śpiworek do wózka – czy warto kupić?

Jeżeli każdego dnia spacerujemy z naszym szkrabem, a nie chcemy się martwić pogodą i tym, czy dziecko nam nie przemarźnie. Jak najbardziej warto zakupić śpiworek dla dziecka. Coraz więcej rodziców chce hartować swoje dzieci, jednak należy je odpowiednio do tego przygotować. Żeby dziecko mogło komfortowo przebywać na świeżym powietrzu, powinno mieć na sobie śpiworek, który ochroni go przez wyziębieniem. Śpiworek polecany jest niemowlakom, jak i starszym dzieciom.

Przeczytaj też: http://mitomamka.pl/nosidelka-turystyczne-czy-sa-bezpieczne-dla-dzieci/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here