Elegancko, z klasą, ale i kobieco na Sylwestra? To możliwe i całkiem proste!

0
1533

Wielkimi krokami zbliża się do koniec 2019 roku, a co za tym idzie – szał sylwestrowej nocy. Impreza noworoczna to jeden z najgorętszych okresów nawet dla tych, którzy na co dzień stronią od spotkań towarzyskich, jest to czas, w którym każdy z nas może zabłysnąć, by wejść w nowy rok z przytupem i dobrym nastrojem. Jak to jednak najczęściej bywa, tego typu okazje rodzą wiele wątpliwości, ot choćby w kontekście odpowiedniego ubioru. Jak się ubrać na Sylwestra, by zrobić wrażenie, nie łamiąc przy tym salonowych konwenansów? Mam na to radę, zapraszam do lektury!

Okazja rodzi zasady, postaraj się je zrozumieć!

Nikomu nie trzeba tłumaczyć, że na rozmowę o pracę nie idziemy w klapkach czy do szkoły w stroju kąpielowym – okazja rodzi zasady i trzeba się tego trzymać. A jak to jest z imprezami? Przecież nie ma jednoznacznych ustaleń, co do tego, jak powinien wyglądać strój odpowiedni na domówkę, grilla czy Sylwestra! No nie, ale jest coś, co pomoże Ci zaradzić temu problemowi. Co to takiego? To ludzie! To przecież  uczestnicy imprezy definiują charakter spotkania, dlatego warto zwrócić uwagę na to z kim przyjdzie nam imprezować tak, aby w razie potrzeby zmienić wyzywającą kreację na coś bardziej stonowanego, ale nadal kobiecego, jak chociażby sukienki z koronki gipiurowej. W zależności od tego, czy spędzamy sylwestrową noc z bliskimi, znajomymi, czy zupełnie obcymi ludźmi powinniśmy wybrać kreację, która pozwoli nam nie tylko świetnie zaprezentować się w towarzystwie, ale także po prostu czuć się dobrze i swobodnie, bo ciężko jest cieszyć się wieczorem kiedy z tyłu głowy mamy obawy dotyczące własnej prezencji.

Sukienka idealna na prawie każdą sylwestrową imprezę?

Skoro już wiemy, na co zwrócić uwagę planując swoją sylwestrową kreację, warto powiedzieć nieco więcej o potencjalnym wyborze, który wpiszę się w większość imprezowych scenariuszy. Jak już pewnie zauważyliście wspomniałam w artykule sukienki z koronki gipiurowej, dlaczego? Bo moim zdaniem będzie to tegoroczny (i pewnie nie tylko) hit, który świetnie sprawdzi się zarówno na oficjalnych spotkania, balach i bankietach, jak i kameralnych domówkach czy imprezach miejskich. Skąd ten pomysł? To oczywiste – sukienki z koronki gipiurowej łączą w sobie kilka pożądanych cech: są bardzo kobiece, podkreślają atuty, a przy tym nie są wyzywające i wpisują się elegancki, ale przy tym dość swobodny kanon. Jest to więc uniwersalna propozycja dla Pań w każdym wieku!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here