kurier

Wszystkie osoby, które nadały przesyłkę dzięki usługom firmy InPost, mogą swobodnie śledzić paczkę i kontrolować jej status. InPost śledzenie przesyłki to innowacyjna opcja, która umożliwia sprawne i precyzyjne namierzenie paczek. Bardzo ważne jest to, że InPost śledzenie przesyłek umożliwia wszystkim swoim klientom, nie trzeba zatem ubiegać się o udostępnianie tej możliwości. W poniższym artykule szczegółowo omówione zostały wszystkie aspekty związane ze śledzeniem paczek nadanych za pośrednictwem przedsiębiorstwa InPost. Wyszczególnione informacje będą równie pomocne dla nadawców oraz odbiorców paczek. Rozwój usług internetowych oraz e-commerce sprawiły, że proces wysyłki nigdy nie był łatwiejszy.

InPost śledzenie przesyłki – jak sprawdzić gdzie znajduje się paczka?

Do szybkiego monitorowania paczki wystarczy komputer bądź telefon z dostępem do Internetu. Wymagany jest także indywidualny numer wysyłki, który wysyłany jest klientowi w mailu potwierdzającym rozpoczęcie realizacji zamówienia, można też wyszukać go w panelu klienta. InPost śledzenie przesyłki to funkcjonalność dostępna przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Jedyne co trzeba wykonać to wejść na stronę internetową przewoźnika i wpisać numer paczki. System samodzielnie wyszczególnij wszystkie istotne informacje, do których zaliczyć można między innymi aktualną lokalizację przesyłki oraz raporty związane z poszczególnymi etapami dostawy, które dodatkowo opatrzone są datą i godziną. Bardzo ważne jest to, że weryfikacje procesu dostawy można przeprowadzać wielokrotnie, nie wiąże się ona z koniecznością dokonywania rejestracji bądź logowania na stronę internetową firmy kurierskiej. Cała operacja przebiega bez potrzeby podawania danych nadawcy bądź odbiorcy przesyłki. InPost śledzenie przesyłek jest więc niezwykle wygodnym rozwiązaniem.

Aplikacja mobilna sprawi, że śledzenie przesyłek stanie się jeszcze prostsze

Klienci firmy InPost mogą zainstalować na swoich urządzeniach mobilnych aplikację, która przeznaczona jest między innymi do łatwiejszego monitorowania paczek. Opcja InPost śledzenie przesyłki w aplikacji powoduje, że nie trzeba za każdym razem wpisywać jej numeru przesyłki. Inteligentna funkcja automatycznie powiążę dane paczki z numerem telefonu, na którym zainstalowana została aplikacja. Kolejnym atutem aplikacji jest to, że wyświetli ona powiadomienie informujące o nadaniu bądź dostarczeniu paczki do odbiorcy. InPost śledzenie przesyłek to bez wątpienia funkcjonalność, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here