Sklep z butami góralskimi stacjonarny i online

0
940

Modowe trendy dotyczą już każdego aspektu życia. Wszechobecny internet ma coś do powiedzenia na każdy temat. Bez trudu można dzięki niemu zainspirować się aranżując mieszkanie, kupując samochód, wybierając odzież. Trendy obecne w internecie stanowią odrębną kategorię modową, sankcjonują nowie kierunki, tworzą zwyczaje.

Sklep z butami góralskimi, miękkie i ciepłe codzienne kapcie

Góralskie kapcie i buty cieszyły się największą popularnością w okresie PRLu. Wakacje w Zakopanem kojarzyły się z najbardziej ekskluzywnymi okolicznościami, a wszystko stamtąd było niezwykle wysoko cenione na obszarze całego kraju. Wyroby futrzarskie, w tym góralskie kapcie, dostępne były w sieci sklepów Cepelia. Po transformacji i otwarciu granic, każdy sklep z butami góralskimi poza południem Polski zniknął.

Nowoczesne buty góralskie

Ostatnie lata, a szczególnie okres pandemii całkowicie zmienił postrzeganie tej części ubioru. Godziny spędzane w domu na pracy zdalnej pokazały, jak ważny jest wygodny, codzienny strój, również kapcie. Nagle okazało się, że ta niedoceniana część ubioru podnosi komfort codzienności. Buty góralskie domowe typu sypialnianego to przykład miękkich kapci wypełnionych sprężystą i miękką owczą wełną. Tego rodzaju wypełnienie nie podrażnia skóry i nie powoduje uczuleń. Dzięki temu bez obawy można nosić to obuwie na gołą stopę, czyli dokładnie tak jak większość użytkowników czyni w sypialni. Oczywiście obuwie to można nosić przez cały dzień, nie marznąć przy tym ani na chwilę.

Popularność butów góralskich, dostępnych w sklepach z butami góralskimi, i moda na nie jest wynikiem m.in. kolorystyki. Tego rodzaju kapcie nie muszą już być w brązowym kolorze z barwnymi dodatkami. Mogą przyjmować  każdy kolor dla zewnętrznej skóry, ale i wewnątrz obuwia.

Kolory i modele butów górskich

Sklep z butami góralskimi to miejsce, gdzie można dokonać zakupu tej części odzieży. Obok kapci sypialnianych w ofercie sklepu znajdują się kapcie z krótką i wysoką cholewką, takie dla największych zmarźlaków. Szyte ręcznie, w pastelowych kolorach, z widocznym na zewnątrz futerkiem należą do niezwykle popularnych modeli.

Kilka lat temu w modowych trendach pojawiły się miękkie buty australijskie. W sklepie z butami góralskimi można otrzymać modele zbliżone stylistyką do wyrobów wyspiarskich. Papcie pełne i wsuwane  kojarzą się właśnie z takim komfortem.

Odrębną pozycją w sklepie są papcie- klapki, które wpisują się w najbardziej aktualny nurt domowego obuwia. Ciepłe, miłe, z futerkiem i w jasnych kolorach doskonale komponują się z domowym nastrojem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here