Etykiety samoprzylepne z logo

Planujesz wejść na rynek z nowym produktem? Jednym ze sposobów na wyróżnienie się są etykiety samoprzylepne. Sam produkt to bowiem jedno. Ale to, jak prezentuje się na półce – jest równie ważne. Jaka zatem powinna być dobra etykieta?

Przykuwająca wzrok kolorystyka

By konsument zwrócił uwagę właśnie na Twój produkt, musi on być wyjątkowy. Przykładowo, gdy wypuszczasz na rynek nowy szampon, nie może on wyglądać jak dziesiątki innych na drogeryjnej półce. Musi mieć to coś, co przykuje wzrok. Ciekawie zaprojektowana, estetyczna etykieta – oto co zaabsorbuje klienta w pierwszej kolejności. Zaraz potem będzie chciał poczytać informacje na niej zawarte. Barwy na etykiecie mogą być typowe dla marki lub szczególne dla tego właśnie produktu. Nie zapomnij o widocznym z daleka, wyróżniającym logotypie. I chwytliwym haśle reklamowym!

Rzeczowe, sensownie przekazane informacje

Obecnie ludzie podchodzą do zakupów coraz bardziej świadomie. Z większą uważnością czytają etykiety produktowe, aby np. poznać skład danego kremu czy gotowego dania. Porównują ze sobą różne opcje, chcąc dokonać najlepszego wyboru. Dlatego:

  • zadbaj o to, aby nazwa Twojego produktu była konkretna – niech jasno wskazuje, co to jest,
  • zamieść dokładne informacje o składzie, jeśli jest to kosmetyk czy produkt spożywczy
  • poinformuj o ważnych detalach, np. o tym, że specyfik jest wegański, nietestowany na zwierzętach itd.,
  • upewnij się, że etykieta jest czytelna: wyraźne napisy, które nie zlewają się z tłem.

Popatrz z punktu widzenia potencjalnego kupującego. Czego chciałby się dowiedzieć z etykiety? Na co zwróci uwagę?

Zaprojektowana i wykonana przez doświadczonych specjalistów

Samodzielne projektowanie etykiet może być wyzwaniem. Dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy doradzą, jak je dopasować. Etykiety samoprzylepne nadadzą się do wszelkiego rodzaju opakowań z kosmetykami, wybranych produktów spożywczych (np. dżemy, soki), chemii gospodarczej, środków specjalistycznych i wielu innych. Pracownicy firmy Etykiety.pl pomogą Ci wybrać oznaczenia, adekwatne do Twojej branży. Z pomocą nowoczesnych technologii zadruku przygotują profesjonalne, starannie dopracowane etykiety. Będzie je można naklejać ręcznie lub maszynowo, zależnie od wybranego nakładu.

Planujesz promocję nowości pod szyldem marki? A może celujesz w rebranding? Zdaj się na pomoc doświadczonego producenta etykiet, by wynieść swoją markę na nowy poziom. Daj się poznać klientom, wyróżniając się na sklepowych półkach dzięki wyjątkowym opakowaniom. Nie możemy się doczekać, aby zająć się Twoim projektem!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here