North Face Nuptse – sprzęt dla zawodowców

0
2368

North Face Nuptse to zimowe kurtki stworzone dla ludzi, którzy kochają wspinaczki wysokogórskie. Model został nazwany od góry Nuptse, która jest siedmiotysięcznikiem znajdującym się w Nepalu w Himalajach. Nie bez powodu nazwa wzięła się od tak wysokiej góry, ponieważ kurtki zostały zrobione z myślą o wszystkich, którzy muszą zmierzyć się z trudem wspinaczki. Takie osoby bez wątpienia powinny zaopatrzyć się nie tylko w odpowiedni sprzęt, a także ubiór.

Kurtki Nuptse nie dość, że są bardzo ciepłe to na dodatek super wygodne i wytrzymałe. Sprawdzą się w każdych warunkach górskich, zarówno w deszczu, gdyż są nieprzemakalne, jak i w burzę śnieżną. Model kurtki Nuptse w odsłonie męskiej gwarantuje dużą gamę kolorów, a także jest niezwykle modny i stworzony pod najnowsze trendy.

Gra warta świeczki

Kurtki nie należą do najtańszych, jednak ich cena wynika tylko i wyłącznie ze świetnej jakości produktu. Warto zwrócić uwagę na to, że droższy towar sprawdzi się dużo lepiej w trudnych zimowych warunkach, niż tani, który będzie słabo wykonany. Czasem warto dopłacić i mieć pewność, że droższy nabytek nas nie zawiedzie, niż później żałować, że kupiło się tańszy jednak znacznie gorszy jakościowo produkt.

Dla ludzi bez doświadczenia

Produkt nadaje się nie tylko dla osób, które planują zdobywać szczyty wysokogórskie. Amatorzy, którzy niewiele mają wspólnego ze wspinaczką górską lub nawet ludzie, którzy nie mają o niej zielonego pojęcia powinni mieć w swojej szafie kurtkę Nuptse. Jest to model stworzony dla każdego mężczyzny i z myślą o każdym z nich. Kurtka jest idealna na zimę, a materiał jest bardzo wytrzymały nawet na najniższe temperatury. Spośród wszystkich zalet najważniejszą jest to, że kurtka może posłużyć nam nawet długie lata, a jej świetny wygląd zawsze będzie modny. Ludzie, którzy dopiero zaczynają przygodę z górami będą mieli już profesjonalny ubiór, przed ciężkimi wyprawami w góry, nawet jeśli teraz wspinają się na niewielkie szczyty.

Gdzie kupić kurtkę?

W sklepie stacjonarnym bez problemu możemy przymierzyć kurtkę, która nam odpowiada. Możemy jej dotknąć i sprawdzić czy nie ma uszkodzeń mechanicznych. Jednak sklepy stacjonarne nakładają dużo większą marżę, a sklepy internetowe często mają znacznie lepszą i tańszą ofertę. Częste promocje na stronach kuszą, jednak nie mamy pewności czy produkt nie jest w żaden sposób uszkodzony. Dlatego warto dobrze przemyśleć, to gdzie kupić kurtkę Nuptse.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here