Mikropigmentacja skóry głowy – i powiesz stop łysieniu!

Co drugiego mężczyznę po 40. roku życia może dotknąć łysienie androgenowe. Choć niektórzy panowie po prostu lubią mieć łysą głowę, dla wielu oznacza to coraz bardziej dokuczliwy kompleks. Włosy są przecież wizytówką, tak pań, jak i panów. Gęsta, piękna i lśniąca czupryna zwraca na siebie uwagę. Wielu mężczyzn źle się czuje z łysą głową. Mikropigmentacja skóry głowy pozwala uporać się z problemem, bez ryzyka, z trwałymi i naturalnymi efektami.

Na czym polega mikropigmentacja skóry głowy?

W naskórek wprowadzane są indywidualnie dobrane pigmenty, aby uzyskać efekt nie tylko naturalny, ale i trwały. W salonie Mikro Hair zabieg poprzedza bezpłatna konsultacja. Podczas niej dobierany jest kolor pigmentu w taki sposób, aby ostateczny efekt był możliwie naturalny. Właściwie przeprowadzony zabieg jest nie tylko gwarancją trwałości, ale i minimalizuje ryzyko pojawiania się niebieskiego odcienia na głowie, wraz z blednięciem barwnika.

Zabieg nie wymaga długiej rekonwalescencji. Może być rozwiązaniem dla osób, które nie są zadowolone z efektów już wypróbowanych sposobów maskowania łysiny, w tym przeszczepu włosów, bądź też nie chcą decydować się na procedury medyczne obarczone tak dużą inwazyjnością. Mikropigmentacja skóry głowy z jednej strony staje się sposobem na łysienie, z drugiej szansą na zagęszczenie włosów, ponieważ sam zabieg powoduje lepsze ukrwienie skóry głowy.

Mikropigmentacja skóry głowy może być wykonana także u kobiet, by uzyskać wrażenie gęściejszych włosów. U panów to z kolei propozycja sprzyjająca maskowaniu blizn pozostałych po wykonanym przeszczepie włosów, ale i innego rodzaju śladów, które chce się ukryć.

Wybieramy odpowiedni salon!

Komu powierzyć swoją skórę głowy i włosy? Bezpłatną konsultację dla doboru odpowiednich pigmentów, bezpiecznie przeprowadzony zabieg i naturalne efekty – to wszystko jest w stanie zaoferować Mikro Hair. Ze szczegółową ofertą można się zapoznać na stronie https://www.mikrohair.pl/.

Mikro Hair to pierwszy w Polsce ośrodek, który udziela profesjonalnej pomocy w przypadku wypadania włosów, zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Innowacyjne rozwiązania, wypracowana technika oraz kontrola długoterminowych skutków względem tego, w jaki sposób pigment oddziałuje na skórę głowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here