Jak podkreślić oko w skuteczny i bezpieczny sposób

Termin laminowania kojarzy się raczej z procesami biurowymi, jednakże jest to również słowo, za którym kryją się zabiegi kosmetyczne mające na celu zwiększenia atrakcyjności naszego wyglądu. Laminowanie rzęs to świetny sposób na odżywienie rzęs i zmianę ich wyglądu na zdecydowanie lepszy.

Dlaczego zabieg laminowania rzęs jest tak atrakcyjny?

Każda kobieta chciałaby wyglądać świetnie nawet tuż po przebudzeniu. W dzisiejszych czasach nie musi to być wcale trudno. Regularne dbanie o wygląd i korzystanie z oferty dobrych salonów kosmetycznych powinny sprawę załatwić. Dzięki laminowaniu rzęs jesteśmy też w stanie sprawić, że nasze oczy już od rana będą wyglądały znacznie lepiej niż zwykle, nawet bez nakładania na nie tuszu i podkreślania konturów kreską. 

Jakie efekty gwarantuje taki zabieg laminacji rzęs?

• unoszenie i podkręcenie rzęs,
• odżywienie rzęs,
• poprawa kondycji rzęs,
• podkreślenie oka.

Ze względu na stosunkowo niską cenę za naprawdę niezły efekt, zabieg ten jest coraz bardziej popularny. Polecany jest szczególnie paniom, które chcą poprawić swój codzienny wygląd bez wysiłku. Jest on też świetny dla osób, które posiadają krótkie i proste rzęsy, a marzą o ich znacznie bardziej atrakcyjnym wyglądzie.

Jak często należy powtarzać laminowanie rzęs?

Ten przyjemny efekt nie jest niestety trwały i aby ciągle nam towarzyszył, musimy go powtarzać. W zależności od osoby efekt będzie dobry przez około dwa do trzech miesięcy. Aby efekt był jak najlepszy i trwał dłużej, należy zwrócić uwagę na szczególne zadbanie o rzęsy przez pierwszą dobę, w trakcie której nie należy moczyć rzęs, uczęszczać do saun, pocierać oczu i stosować maskary. Jeśli zastosujemy się do tych zaleceń, to efekt będzie znacznie dłuższy, a nasze oczy piękniejsze.

Zabieg laminowania rzęs w Warszawie jest całkowicie bezpieczny, nieinwazyjny i bezbolesny. Można go stosować zaraz po regeneracji rzęs, dzięki czemu zabezpieczymy je przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych przynajmniej przez kilka miesięcy. Dobrym pomysłem jest również połączenie zabiegu laminacji z liftingiem i botoxem rzęs, które jeszcze bardziej podkreślają ich wygląd. Warto skonsultować się ze specjalistą, jeśli zależy nam na dobraniu odpowiedniego zestawu zabiegów i zachowanie w tym pełnego bezpieczeństwa i komfortu. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here