Highlab.pl - solidna dawka aktualnej wiedzy o IT i nauce

Szum informacyjny dotyczący nowoczesnej technologii, nauki i świata IT sprawia, że niezwykle ciężko jest skoncentrować się na informacjach naprawdę ważnych, a reklamowy charakter wielu blogów technologicznych i wszechobecna metoda kopiuj-wklej sprawiają, że ciężko znaleźć jest wysokiej jakości i użyteczne treści tworzone z pasji. Na szczęście są jednak blogi takie, jak Highlab.pl, tworzony przez Piotra Cichosza, raczącego szerokie rzesze pasjonatów IT najciekawszymi newsami i wskazówkami.

Highlab.pl to blog wnoszący sporo świeżości i profesjonalizmu w polskim Internecie, który zasypany jest clickbaitami, reklamami i treściami żywcem przekopiowanymi z innych portali, często zawierających liczne niedociągnięcia. Ten blog powstaje z pasji i koncentruje się na przybliżeniu rozmaitych technologii zwykłym użytkownikom, chcącym zaimplementować je w życiu osobistym i zawodowym. 

Sporą część wpisów stanowią te związane z językiem JavaScript, który autor zna od środka, programując w nim na co dzień. Ten fundament współczesnego Internetu jest dziś niezwykle ważnym elementem rozwoju osobistego i zawodowego, a używany jest nie tylko do tworzenia stron, ale można w nim nawet pisać gry, aplikacje mobilne i tworzyć wspaniałe dzieła sztuki generatywnej. Do tego jest niezwykle szybko przyswajalny, a wpisy autora jeszcze to ułatwiają.

Highlab.pl to także jeden z najlepszych blogów przybliżających szerokiej rzeszy Polaków technologię Blockchain i tematykę kryptowalut (zobacz kryptowaluty na highlab.pl), które już dziś przekształcają się w filar globalnej gospodarki, a już za niedługo brak znajomości tej tematyki będzie wiązał się z nowym rodzajem cyfrowego i biznesowego wykluczenia. W rzeczywistości jednak nie są to zagadnienia skomplikowane, pod warunkiem, że są przybliżane przez pasjonata, który pisze dla zwykłych ludzi, czego Highlab.pl jest doskonałym przykładem. 

Na blogu znajdą się też tak ukochane przez wszystkich nowinki i recenzje dotyczące gadżetów i cyfrowej rozrywki, które pokazują to bardziej przyjazne i lubiane oblicze technologii. Cenną kategorią wpisów są także te prezentujące zmiany w popularnych usługach online, prezentując w praktyce ich nowe funkcje i rozmaite triki, dzięki którym można wydobyć z nich jeszcze więcej. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here