Goggle – najlepsze okulary przeciwsłoneczne w kalifornijskim stylu

0
922

Każdemu aktywnemu sportowcowi, czy to amatorowi, czy zawodowcowi, przyda się dobry sprzęt. Zwłaszcza latem nieodłączną częścią wymaganych akcesoriów są okulary przeciwsłoneczne, ze względu na swoje zastosowanie w chronieniu naszych oczu przed światłem słonecznym oraz promieniowaniem UV.

Szczytem technologicznym w tej dziedzinie jest firma Goggle produkująca okulary przeciwsłoneczne znane na całym globie. Zbudowali oni sobie też dużą renomę poprzez swój design – wzorowany na kalifornijskim stylu życia. Wiele sportowców docenia markę za ogrom fascynacji i pasji włożoną w tworzenie sportowego sprzętu.

Nie tylko z pasji zbudowane są okulary Goggle

Samo zaangażowanie w tworzenie okularów przeciwsłonecznych to nie wszystko – marka Goggle jest tak ceniona, zwłaszcza, jeśli chodzi o okulary przeciwsłoneczne, ze względu na zastosowane w nich soczewki polaryzacyjne Polarized Protect G-Lens cechujące się dużą lekkością. Ponadto, soczewki świetnie ograniczają wszelkie odbicia światła np. od wody, wzmacniają wyrazistość barw i ostrość widzenia.

Wiele sportowców uprawiających kolarstwo zarówno amatorsko, jak i zawodowo często potrzebują więcej niż jedną parę okularów, aby móc dostosować się do panujących warunków atmosferycznych. Okulary przeciwsłoneczne Goggle również wychodzą naprzeciw temu problemowi, oferując możliwość wymiany soczewek. Jeśli ten sposób komuś nie odpowiada, można skorzystać też z fotochromatycznych soczewek Transmatic zaprojektowanych po to, aby adaptowały się one do warunków oświetlenia. Zakres okularów Goggle zmienia się pod wpływem promieniowania od kategorii 1 do kategorii 3, dzięki czemu niezależnie od tego, czy jest się na słońcu, czy w ocienionym miejscu, można z nich korzystać.

100% ochrony przed szkodliwym działaniem promieni UVA i UVB

Jak na markę tej klasy przystało, Goggle produkuje oprawki i soczewki swoich okularów przeciwsłonecznych zgodnie z wymaganymi do tego normami, zarówno amerykańskimi, europejskimi, jak i australijskimi. Zgodnie z normą europejską na wewnętrznej stronie prawego zausznika znajduje się oznaczenie kategorii soczewki w przypadku wcześniej wspomnianych Polarized Protect G-Lens. Ważne jest, aby wiedzieć jakiej kategorii ma się soczewki, ponieważ kategoria 4, przepuszczająca zaledwie od 3% do 8% światła, jest nieodpowiednia do prowadzenia samochodów, o czym nie każdy kierowca wie.

Na stronie internetowej Goggle można przejrzeć dostępne oferty okularów przeciwsłonecznych i nie tylko. Ofert jest na tyle dużo, że każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie, a atrakcyjne ceny zachęcają do bliższego zapoznania się z marką.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here