Storz & Bickel

Czy słyszeli Państwo może o vaporyzatorach? Wielu z nas kojarzy to zapewne z rozwiniętym krajem naszych zachodnich sąsiadów, czyli Niemców, oraz nowoczesną technologią. Wielu z nas ma rację, bo właśnie firma specjalizująca się w produkowaniu vaporyzatorów pochodzi właśnie z Niemiec. Storz & Bickel produkuje vaporyzatory zarówno stacjonarne, jak i przenośne. Celem producenta, czyli firmy Storz & Bickel jest dbanie o każdy szczegół w kwestii produkcji, oraz indywidualne podejście do Klienta. Do każdego modelu vaporyzatora firma dokłada zestaw odpowiednich narzędzi. Możemy także zakupić części zapasowe lub znaleźć odpowiednie zamienniki, które także są dostępne dzięki firmie Storz & Bickel. Nie musimy się martwić, jeżeli w zakresie naszych poszukiwań znajdzie się konkretny model zamiennika.

Co kryje się pod pojęciem „vaporyzatory”?

Termin vaporyzator pochodzi z języka angielskiego i utożsamić go można ze słowem vaporize, co w powszechnym tłumaczeniu oznacza nic innego jak odparowywanie. Dzięki działalności firmy Storz Bickel https://www.top-growshop.pl/firm-pol-1542978072-Storz-Bickel.html możemy w sposób bezdymny inhalować susz. Waporyzacja wiąże się po prostu ze zdrowym paleniem. Nie jest polecana tylko do relaksu, ale poleca się ją także w medycznych przypadkach. Stała się bardzo popularną formą w ostatnich latach na świecie. Dzięki działalności firmy Storz & Bickel zyskała popularność również w Polsce. Firma Storz & Bickel podobnie jak każda inna firma stara się skierować w stronę Klientów i sprostać ich potencjalnym potrzebom, dlatego też oferuje urządzenia znanych i cenionych marek i co chwilę uzupełnia swój asortyment o nowe przedmioty.

Jak scharakteryzować Crafty i Mighty?

Zacznijmy od tego, że Crafty są do nabycia dzięki firmie Storz & Bickel. Craft to nic innego jak przenośne urządzenia odpowiedzialne za vaporyzację suszu oraz koncentratów. Działanie Craftów jest możliwe dzięki odpowiedniej temperaturze. Od 40 do 210 stopni Celsjusza. Aby Crafty działały odpowiednio, należy je połączyć z systemem Android lub iOS. Warto zaznaczyć, że nie działają one przez wyświetlacz, tylko za pomocą konkretnej aplikacji. Jest to również wyraźnie ukazane przez firmę Storz & Bickel, która zawarła powyższą informację w instrukcji obsługi tego typu urządzeń. Mamy również Crafty plus, są to także vaporyzatory przenośne. Niemniej jednak są bardziej ulepszone przez firmę Storz & Bickel. Nowoczesne vaporyzatory mają to do siebie, że ich czas nagrzewania jest szybszy nawet o 30%. Tak więc słowo plus przy nazwie, to nie tylko nazwa, ale również zastosowanie w praktyce, które znajdzie swoje odbicie w życiu codziennym użytkownika. Kolejnym ważnym vaporyzatorem, jaki pojawił się na rynku jest vaporyzator o wdzięcznej nazwie Mighty. Jest on znacznie większy w porównaniu do swojego poprzednika. Co ciekawe ma również większy i bardziej pojemny akumulator. Dzięki zwiększonej pojemności akumulatora możemy jedynie zyskać dodatkowe 90 minut podczas używania. Działa przy temperaturze od 130 do 230 stopni Celsjusza. Każdy nowy model vaporyzatora dostępny na rynku dzięki firmie Storz & Bickel, to nic innego jak zwiększona szansa na szybsze ogrzewanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here