ems

Trening EMS zrewolucjonizował podejście do treningu siłowego. O ile wcześniej, budowa tkanki mięśniowej oraz jej szlifowanie kojarzyło się przede wszystkim z długotrwałym wyciskaniem sztangi na siłowni, tak dzisiaj sprawa wygląda o wiele prościej. Dzięki zastosowaniu specjalnej aparatury wywołującej elektrostymulację – przyrost tkanki mięśniowej może być wielokrotnie szybszy, a tym samym – bardziej skuteczny. Dlatego trening EMS to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy do tej pory korzystali ze zwykłego treningu siłowego.

Statystyki siłowni i fitness – czyli o zapotrzebowaniu Polek i Polaków na piękną sylwetkę

Polacy coraz częściej i chętniej dbają o swoją sylwetkę. Jest to trend optymistyczny, wskazujący na rosnącą świadomość związku pomiędzy kondycją fizyczną a stanem zdrowia. Moda na bycie w dobrej kondycji – czyli fit – zawitała do nas w ciągu ostatnich lat, a jej głównym eksporterem były państwa Europy Zachodniej.

Polski rynek fitness rozwija się w dość szybkim tempie. Jeszcze dwa lata temu (2018) na terenie całego kraju znajdowało się prawie 3 tysiące klubów fitness. Na tle innych państw Europy – sytuowało nas to na 7 miejscu! To naprawdę wysoka pozycja, zważywszy, że rynek wolnych siłowni i klubów fitness istnieje u nas zaledwie trzy dekady.

Kluby EMS w Polsce – nowy potentat na rynku usług fitness

Trening EMS to świetna alternatywa oraz forma treningu uzupełniającego, pozwalająca na osiągnięcie wyjątkowo skutecznych efektów. Jego wyjątkowość polega na zastosowaniu specjalnej aparatury wywołujące elektrostymulację, do której jesteśmy podpięci na czas treningu. Dzięki niej mięśnie pracują w zdecydowanie większym zakresie.

W państwach Świata Zachodniego moda na trening EMS rozkwitła już na dobre. Jest on wykorzystywany zarówno przez sportowców, osoby regularnie uprawiających wysiłek fizyczne jak i przez osoby powypadkowe, pracujące nad rehabilitacją swoich kończyn. Również w przypadku osób zmagających się z nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz pragnących poprawić swoją sylwetkę – EMS to wybór optymalny.

W naszym kraju, treningi EMS to temat stosunkowo świeży. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z istnienia tego typu treningu – mowa zresztą nie tylko o samych klientach siłowni i klubów fitness, ale również o ich właścicielach i menadżerach.

Nowe studio EMS w Opolu

Prężnie rozwijająca się marka MEON EMS Impulse Training otwiera kolejne studia w naszym kraju. Ostatnio otworzone znajduje się w Opolu, które jak dotąd jest pierwszym miastem województwa opolskiego posiadającym profesjonalne studio EMS.

Studia MEON EMS warto polecić szczególnie ze względu na kompleksową obsługę klientów. Udział w treningu rozpoczyna się od przeprowadzenia serii profesjonalnych badań, w oparciu o których wyniki ustala się przebieg programu treningowego.

W jego trakcie ćwiczenia wykonywane są z wykorzystaniem sprzętu najwyższej jakości, podłączone do głównych partii mięśni szkieletowych w naszym organizmie. Trening wykonywany jest pod okiem profesjonalnych fizjoterapeutów, którzy czuwają nad bezpieczeństwem i prawidłowym wykonywaniem wszystkich ćwiczeń.

Trening EMS w Opolu to rozwiązanie dedykowane dla wszystkich tych, którym zależy na poprawie wyglądu swojego ciała, pozbyciu się ponadmiarowych kilogramów lub wypracowaniu atrakcyjnej sylwetki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here