Jak usunąć niepotrzebne konwersacje na Facebook'u?

Wiadomości, którymi dzielimy się z innymi użytkownikami możemy wysyłać obecnie na kilka sposobów. Najbardziej powszechne jest sms’owanie, z którego może korzystać każdy, kto jest zarejestrowany w danej sieci. Warto także korzystać z nowoczesnych rozwiązań, które są najczęściej dostępne dla każdego, kto posiada internet na swoim urządzeniu. Dzięki temu będziemy mogli zalogować się w wybranym serwisie, na portalu społecznościowym, czy też zainstalować komunikator. Takie rozwiązania umożliwiają kontaktowanie się z każdą osobą na liście zupełnie za darmo. Możemy również dodawać i usuwać kontakty z katalogu. Własne konto jest świetnym rozwiązaniem, ponieważ możemy dzielić się dowolnymi treściami, obrazami, a nawet filmami. Dzięki komunikatorom możemy sprawdzić także kto jest aktualnie aktywny. Warto zatem rozejrzeć się nad najlepszym rozwiązaniem, a przy tym próbować dostępne opcje. Z czasem może okazać się, że znajdziemy zupełnie nowy, ciekawszy sposób na skontaktowanie się z najbliższymi osobami.
Facebook jest portalem społecznościowym, gdzie skorzystamy nie tylko z opcji wysyłania wiadomości, ale także poznamy wiele dodatkowych możliwości. Witryna cały czas się rozwija, dzięki czemu poznajemy nowe funkcje i ułatwiamy sobie codzienne czynności. Oprócz wysyłania wiadomości możemy także usuwać niepotrzebne konwersacje. W ten sposób pozbędziemy się przestarzałych materiałów, czy też zbędnego spamu. Jak usunąć wiadomości na fb? Jest to bardzo prosty i szybki zabieg. Wystarczy wejść w sekcje, gdzie znajdują się nasze konwersacje, a następnie wybrać interesujące nas okienko. Po tym wystarczy kliknąć ikonkę ustawień obok nazwy użytkownika. W ostatnim kroku musimy już tylko wybrać opcję „usuń konwersację” i potwierdzić działanie. W ten sposób pożegnamy się z wiadomościami, które wymienialiśmy z danym użytkownikiem. Pamiętajmy, że możemy także ignorować daną osobę lub też całkowicie ją zablokować. Jeżeli nie chcemy utrzymywać kontaktu wybraną osoba, to takie opcje będą świetnym rozwiązaniem.
Facebook jest portalem, z którego korzysta mnóstwo osób z całego świata. Musimy zatem dbać o swoje dane i unikać podejrzanych konwersacji. Jeżeli napisze do nas nieznajoma osoba, to nie możemy uwierzyć jej w każde słowo, ponieważ często zdarza się tak, że konta tworzone są przez oszustów i naciągaczy. Warto zatem stworzyć własną listę, a także zmienić ustawienia prywatności. W ten sposób nie będziemy musieli martwić się o problemy ze strony innych. Podejrzane działania innych użytkowników powinny być zgłaszane do zespołu witryny. W ten sposób konto zostanie zablokowane czy też usunięte. Wiadomości, które wysyłamy nie powinny zawierać nieodpowiednich treści, reklam, czy też promocji. Warto zapoznać się z regulaminem portalu, gdzie dowiemy się wszystkiego na temat tego co możemy robić, a czego musimy unikać. Pamiętajmy także, aby dbać o dobro swoje i swoich najbliższych. Przestrzegajmy innych użytkowników przed niebezpiecznymi osobami, które mogą zaszkodzić każdemu, niezależnie od wieku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here