Chce być oryginalna jak moja córka

Wczoraj, podczas zakupów, zadzwoniłam do córki z pytaniem co kupić na obiad – kiedy wykonałam połączenie, ze zdziwieniem usłyszałam jej ulubioną piosenkę, zamiast sygnału oczekującego aż odbierze telefon. Byłam szczerze zdziwiona co to za nowa opcja, więc kiedy w końcu odebrała od razu jej o to zapytałam – okazało się że w naszej sieci telekomórkowej PLUS można ustawić taką ciekawą opcję.
Gdy wykonałam już wszystkie sprawunki i wróciłam do domu postanowiłam, że sama chcę mieć taką opcję w swoim telefonie. Cały wieczór przeglądałam różne serwisy z muzyką, by znaleźć parę swoich ulubionych piosenek i wybrać tą, która będzie umilała czas dzwoniącym do mnie osobom. W końcu zdecydowałam się na hit z lat 90., w którym wokalistka śpiewa na temat nieszczęśliwej miłości i perypetii z tym związanych.
Niestety, jak to mówią – kobieta zmienną jest. Po jakimś miesiącu czasu stwierdziłam, że jak na moje lata to zbyt duża nowoczesność i oryginalność, która zamiast pozytywnego odczucia wśród moich znajomych wywołuje zdziwienie – pewnie ze względu na to, że z zawodu jestem prawnikiem, więc jest to jednak bardzo hermetyczne środowisko.
Jak więc wyłączyć czasoumilacz w plusie? Wystarczy napisać smsa na numer 80333 o treści DEZAKTYWACJA. Niestety, okazało się, że popełniłam błąd w wyrazie dezaktywacja i nieświadoma błędu byłam zdziwiona, że ta opcja nie działa więc szukałam alternatywnego wyjścia z tej sytuacji, by wyłączyć czasoumilacz w plusie.
Zadzwoniłam do Biura Obsługi Klienta, gdzie miła Pani we wszystkim mi pomogła:
X- Dzień dobry, w czym mogę Pani pomóc?
Y- Dzień dobry, chciałabym wyłączyć czasoumilacz w Plusie, niestety po wysłaniu smsa na numer 80333 o treści dezaktywacja nie udaje mi się tego wykonać. Czy mogłaby mi Pani pomóc w tej kwestii – co zrobić, aby ta opcja została wyłączona, usunięta?
X- Oczywiście, proszę chwilkę poczekać.
Po około 5-6 minutach Pani poinformowała mnie ze czasoumilacz w plusie został wyłączony.
Jaki z tego morał? W dzisiejszych czasach bardzo łatwo wszystko załatwić, a pracownicy sieci telekomórkowych zawsze służą pomocą i są bardzo mili, aby pomóc jak najszybciej a przy tym jak najlepiej Klientom sieci dla których wykonują swoją pracę. Oczywiście, ja z powodu pośpiechu popełniłam błąd w wyrazie DEZAKTYWACJA, dlatego treść smsa nie spowodowała wyłączenia usługi, ale wierzę, że większość osób nie jest taką gapą jak ja i poprawnie wpisze treść wiadomości wysyłając ją pod numer 80333.
Dodam, że wczoraj zadzwoniła do mnie koleżanka i po długiej i owocnej rozmowie nagaiła na temat muzyki, w końcu dodając – wiesz może jak wyłączyć czasoumilacz w plusie? Bo Ty jesteś z tej samej siecii telekomórkowej co ja prawda? Ja nauczona wydarzeniami z dnia poprzedniego odpowiedziałam prędko, że wystarczy wysłać SMSa o treści DEZAKTYWACJA na numer telefonu 80333 co z pewnością wyłączy usługę czasoumilacz, która umożliwia użytkownikom sieci telekomórkowej plus na ustawienie ulubionej piosenki w czasie gdy dana osoba czeka na odebranie przez nią połączenia,

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here