Jak zaimponować dziewczynie?

Od lat mężczyźni starają się poderwać kobietę. Kiedyś robili to jaskiniowcy. Ich atutami były umięśnione – mocne i silne – ciała, które dawały nie tylko możliwość zabicia zwierzyny czy obrony rodziny, ale także zaciągnięcia kobiety do jaskini w wiadomym celu. W późniejszych czasach rycerze imponowali damom stając do walki w turniejach rycerzy, czy to na nogach czy na koniu. Walczyli oni że smokami oraz zdobywali inne, wrogie zamki. Musieli stosować się do kodeksu rycerskiego, a kobiety traktowali wręcz spektakularnie dobrze. Podawali damom pomocną dłoń przy schodzeniu z konia czy pomagali pokonać kałużę. Potem przyszły inne czasy i kobiece serca zdobywali artyści. Bohema artystyczna miała grono kobiet wokół siebie. Następnie, już praktycznie w naszych czasach, kiedy modne stały się narkotyki, mężczyźni wyrywali kobiety na trawkę, kolorowe koszulki i spodnie dzwony oraz na okulary lenonki i samochód, tak zwany ogórek. W cenie były zdolności muzyczne. W dzisiejszych czasach kobietom imponują różne rzeczy. Nie można wszystkich wsadzać do jednego worka czy generalizować. Każda kobieta jest inna i przez jej złożony charakter, inne rzeczy będą jej się podobać.

A więc, jak zaimponować dziewczynie?
Wymienione tu pozycje mogą, ale nie muszą zaimponować twojej wybrance. Możesz mieć każdą z tych cech lub tylko niektóre, ale to nie znaczy o twoim sukcesie.

Pieniądze
Wydaje się, że najłatwiej zaimponować jest kobiecie stanem swojego konta w banku, trzema złotymi kartami kredytowymi oraz ferrari w garażu. Bo każda kobieta chce mieć jaguara w garażu, tygrysa na sobie i osła, który jej to zapewni.
Poniekąd to prawda, ale tylko poniekąd. Oczywiście, jest na świecie grono kobiet, które lecą tylko na pieniądze, a ich jedynym celem jest bycie żona multimilionera. Takie kobiety polecamy omijać z daleka.
To prawda też, że pieniądze dają inne możliwości. Jeżeli dobrze zarabiasz to nie musisz odkładać pieniędzy, żeby zabrać kobietę do kina czy kupić jej prezent. Jeżeli jesteś pomysłowy i masz jakiś odjechany pomysł na wyjazd czy nawet wyjście do restauracji, to też nie musisz się martwić, że kolejny tydzień będziesz żył na chlebie i wodzie.
Jednak dla normalnych kobiet pieniądze są oznaką niejako twojego sukcesu na rynku pracy. To trochę tak jakby rycerz odniósł zwycięstwo na polu walki, albo jaskiniowiec pokonał tygrysa szablozębnego. Pieniądze dają kobiecie poczucie bezpieczeństwa, pewność, że nie braknie jej niczego, gdy zajdzie z Tobą w ciążę.

Wiedza
Nie możemy spędzać czasu z ludźmi, którzy są tylko ładni, ale nie mają nic do powiedzenia. Jak długo jesteś w stanie rozmawiać tylko o błahych sprawach z infantylną osobą, która nie umie wypowiedzieć się na żaden temat? Niewiele. Zdobywaj wiedzę, rozwijaj się, a może uda ci się dzięki niej zabłysnąć czy odnieść sukces na innym polu, a to nadal imponuje.

Poczucie humoru
Jeżeli masz poczucie humoru – jesteś na wygranej pozycji. Jeżeli potrafisz się śmiać, rozmawiasz też innych i jesteś charyzmatyczny – to także imponuje kobietom.

PODZIEL SIĘ
Następny artykułKolorystyka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here