Zabiegi medycyny estetycznej - Śląsk

Zabiegi medycyny estetycznej cieszą się dużą popularnością wśród pań, które chcą wymodelować swoje ciało i poprawić stan skóry. Klinika medycyny estetycznej Katowice oferuje pielęgnację na najwyższym poziomie, oferując zabiegi oparte na najnowszej technologii.

Medycyna estetyczna Śląsk – modelowanie ciała

W gabinetach medycyny estetycznej na Śląsku kompleksowo zadbamy o swoje ciało. Dzięki zabiegom pozbędziemy się nadmiernych centymetrów, usuniemy cellulit, wygładzimy i ujędrnimy skórę. W pozbyciu się tkanki tłuszczowej pomoże liposukcja Katowice. Dzięki najnowszym technologiom zabieg ten nie wiąże się już z wielotygodniową rekonwalescencją i wykonuje się go w miejscowym znieczuleniu. Hitem jest liposukcja Body Jet. Za pomocą strumienia wody komórki tłuszczowe zostają „odczepione” od tkanki łącznej, a następnie tłuszcz usuwa się kaniulą z organizmu. Ponadto usunięte komórki tłuszczowe nadają się do transplantacji w obszary, które chcielibyśmy powiększyć i wymodelować, np. piersi lub pośladki. Innym rodzajem jest liposukcja Katowice laserowa. Jest to bezpieczny, mało inwazyjny sposób na wymodelowanie wybranych części ciała, można go wykonać również na partiach twarzy. Skutecznie usuwa tkankę tłuszczową i pobudza odbudowę włókien kolagenowych, dzięki czemu skóra po zabiegu jest wygładzona i napięta.

Redukcja zmarszczek w gabinecie kosmetycznym w Katowicach

Klinika medycyny estetycznej katowice w swojej ofercie posiada zabiegi, dzięki którym zniwelujemy oznaki starzenia i poprawimy jędrność naszej skóry. Do lubianych zabiegów należą te oparte na kwasie hialuronowym i kolagenie. Pomogą wypełnić bruzdy, poprawią napięcie i przywrócą odpowiedni poziom nawilżenia. Na bardziej zaawansowane problemy ze zmarszczkami pomoże zabieg najnowszej generacji z użyciem lasera pikosekundowego. Czas naświetlania został skrócony do minimum, a sam zabieg jest mniej bolesny niż ten wykonany za pomocą standardowej metody. Laser pikosekundowy jest na tyle skuteczny, że daje możliwość usunięcia trwałych blizn, redukcję głębokich zmarszczek oraz pozbycie się niechcianego tatuażu. Efekt liftingu twarzy możemy uzyskać za pomocą różnych środków, medycyna estetyczna Śląsk stawia na nowoczesne techniki i oferuje nici PDO. Zabieg dedykowany osobom o luźnej skórze, opadających brwiach czy podwójnym podbródku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here